آخرین محتوای بازیBattlefield V در تابستان منتشر می شود

حساب کاربری تویتر بازی Battlefield V اعلام کرد در فصل تابستان آخرین محتوای قابل دانلود بازی را منتشر خواهد کرد و دیگر این بازی را گستترش نخواهد داد.

تقریبا ۱۸ ماه از عرضه بازی Battlefield V می‌گذرد و استودیو EA Dice، سازنده بازی Battlefield V ، از زمان عرضه بازی تابه‌امروز با ارائه بسته الحاقی‌های مختلف، تجربیات کاربران را گسترش داده است. بااین‌حال در تابستان امسال عرضه محتوای دانلودی برای Battlefield 5 به پایان می‌رسد.

battlefield-v
battlefield-v

استودیو دایس در وبسایت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) در مورد محتویات آینده Battlefield V صحبت کرده است. هم‌اکنون شاهد چپتر Into the Jungle هستیم که در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه (۲۹ آوریل) به کار خود پایان می‌دهد.

پس از این چپتر، استودیو دایس در ماه ژوئن (فصل تابستان) بسته الحاقی دیگری را برایBattlefield 5 تدارک می‌بیند. همانند بسته الحاقی‌های گذشته، در فصل تابستان هم شاهد اضافه شدن سلاح، نقشه و موارد جدیدی به بازی خواهیم بود.

اما پس از محتوای دانلودی فصل تابستان، دیگر شاهد عرضه محتوای دانلودی جدیدی برای Battlefield V نخواهیم بود. در ادامه کاربران در توییتر برای شفاف سازی سوال‌های مختلفی را پرسیده‌اند.

battlefield-v
battlefield-v
حساب کاربری توییترBattlefield 5 در جواب به یکی از آن‌ها اعلام کرده که پس از محتوای عرضه شده در فصل تابستان، دیگر شاهد نقشه، سلاح، فرقه و موارد مشابه دیگری برای بازی نخواهیم بود. البته چالش‌های هفتگی و پاداش‌ها همچنان در بازی قرار می‌گیرند.

حساب کاربری توییتر Battlefield V در انتها اعلام کرده که با نزدیک‌تر شدن به تابستان، اطلاعات بیشتری حول آخرین محتویات بازی در اختیار کاربران قرار خواهد داد . با این حال  باید منتظر بمانیم و ببینیم که EA Dice چه مواردی را به‌عنوان آخرین محتوای Battlefield V برای کاربران درنظر دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.