بازی جدید نینتندو سوییچ Jump Rope Challenge

بازی جدید نینتندو سوییچ Jump Rope Challenge  یک روش برای فعالیت در خانه و انجام ورزش همراه با سرگرمی .

در شرایط فعلی جهان که کم کم کشور ها دارند از قرنطینه خانگی خارج میشوند , بعضی از کشور ها هنوز درگیری های با این ویروس دارند .

نینتندو سوییچ برای اینکه خلاء بیرون رفتن را برای افراد پر کند این بازی رایگان را برای نینتندو منتشر کرد تا افراد بتوانند در خانه خود توی اتاق , پذیرایی یا هر جایی دیگه از خونه خود ورزش کنند و این حس راه رفتن و طناب زدن در محیط بیرون از خانه را داشته باشند.

نینتندو اعلام کرده که میتوانید این بازی در Eshop خود بدون پرداخت هیچ هزینه ای تا پایان سپتامبر استفاده کنید و بعد از آن هم تصمیمی گرفته می شود که این بازی رایگان بماند یا خیر .

جالبه که بدانید این بازی توسط یک سری از توسعه دهنده های نینتندو آن هم در خانه و از راه دور ایجاد شده است , فقط و فقط برای انجام حرکات روزمره در محیط خانه.

توضیحات درباره بازی :
بازی به صورت تک نفره و دو نفره هستش و شما شخصیت یک حیوان کارتونی دارید که طناب در دستش دارد.

روش بازی هم : Joy-Con ها رو توی دستانتون میگیرید و به صورت دورانی ماننده طناب زدن همراه با پرش , این حرکت به صورت کامل یک طناب صحیح محسوب میشود و برای کسانی هم که دوست دارند این  بازی کنند ولی نمیتوانند بپر یا مشکلی دارند یا به هر دلیلی مانند سروصدا و… میتوانند روی زانو های شان بنشینند و فقط حرکت دست را انجام دهند .

یک روش جالب هم برای بازی کرد دو نفره اینکه هر کدوم از افراد یک عدد Joy-Con  در دسته مخالف میگیرند و بغل هم ایستاده و دست های یک دیگر رو گرفته , هم زمان میپرند و حرکت طناب زدن را انجام می دهند.

گیم پلی بازی :

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.