بررسی بازی Call of Duty: Warzone

بعد از محبوبیت Black Ops 4 در بخش انلاین Activision بازی های انلاین خودش بیشتر توسعه داد تا جایی که اخرین بازی اون call of duty modern warfare کلا انلاین بود و برای اینکه بتونید مراحل اصلی بازی کنید باید اونارو جداگانه بگیرید و خودتون به بازی اضافه کنید.

و حالا بازی که این روز ها توجه همرو به خودش جلب کرده Call of Duty: Warzone یک بازی رایگانه به گفته متخصصان این بازی حتی برای حرفه ای های کلیه بازی Call of Duty یه سری چالش داره که باید خودشون با اونا وقف بدن .

نکات جذاب بازی

بازی های Battle Royale زیادی دیدید و شاید هم بازی کردید مانند Apex و Pubg اما خب من به شخصه عاشق این بازیم که باز هم با اینکه مسعله اصلی یک چیز از اونم Battle Royale اما خب دیر این بازی با بقیه فرق داره انگار کل چیز هایی که تا الان تو Battle Royale ندید یه جا جمع شده باشن .

و همین باعث میشه ۱۵۰ نفر در یک راند جمع بشن و تو هواپیما تیم خودشونو جمع کنند محل پرش مشخص کنند و برای زنده موندن تلاش کنن و جالب ترین چیزی که میتونم بهش اشاره کنم اینکه شاید در بازی apex یا بازی دیگه دیدید که ۱۰۰ نفر بازیکن تو زمین اما مشخصه تعدادیشوت الکی است اما تعجب در اینکه با دو سه دست بازی کرد این بازی میفهمید همه بازیکن واقعی هستند.

زمین بازی Verdansk

در این بازی شما به همراه دونفر دیگه میتونید به دو سبک در این بازی به جلو برید Battle Royale and Plunder به دلیل بزرگی بازی و تعداد افزاد , بازی در یک زمین ثابت به اسم Verdansk انجام می شود.

Verdansk که شامل کوه ها ، یک اقیانوس یا ساحل دریاچه ، یک استادیوم ، یک حیاط تخته سنگ ، یک فرودگاه و حتی یک قبرستان است , در این زمین ۳۰۰ نقطه لوت وجود دارد وسیله نقلیه کامیون ماشین و… همه چی تکمیل.

نحوه فرود

شاید در بازی دیگه یه نقشه کوچک باز میکنید یه نقطرو میزنید اما خلاقیتی که تو این بازی وجود دارد این است که هنگامی که مسابقه شروع می شود و هواپیما بر فراز جزیره پرواز می کند از دید هواپیمایی خود از دید بالا میتونید اسم شهر را روی زمین نگاه و به سادگی در ان جایی که میخواهید پیاده شوید.

بزرگ ترین بازی Battle Royale

این بازی در PS4, Xbox One, and PC یک بازی بزرگ Battle Royale با تعداد بازیکن ۱۵۰ نفری راه انداخته است و این موضوع اونو به یکی از بزرگ ترین بازی Battle Royale تبدیل کرده است با این حال قرار نیست بازی انقدرم طول کشه پس نگران طولانی شدن بازی نباشید.این بازی حتی در زمان رو نمایی از بازی این بازی را به صورت ۲۰۰ نفره میخواسته منتشر کننه اما اونو به عنوان قدم بعدی خود گزاشته است و این رو باشکوه میداند که ۲۰۰ نفر شاهد برد یک تیم باشند.

این بازی در ۲۴ ساعت اولیه خود ۶ میلیون پلیر داشته است .

حجم بالای بازی

Paul Haile گفت که حجم بازی به دلیل وصعت بازی call of duty هستش و به دلیل اینکه با MW پیشرفت میکند این بازی یعنی یجورایی هم قدمن باید کله ی صلاح تجهیزات در این بازی باشند و همچنین گفته است هنوزم بعضی از امکانات در بازی کم است که اگر بخواهد ان ها نیز در بازی قرار دهند یک کوه از تجهیزات و اسلحه میشود.

بخش اول بازی ۲۰ گیگ هستش و بازیکن های میتوانن در Gunfight درمقابل ربات ها بازی ککند تا خود را پیشرفت دهند یه جوری دستگرمی بزای بازی اصلی هستش.

بخش انلاین بازی

در کامپیتر که نیاز به چیزی ندارد اما در کنسول های بازی جریان فرق داره شما برای انلاین بازی کردن در کنسول باید پولی بدید که اکانت Plus در Ps4

یا Xbox Live Gold خب در اینجا بگم که برای کسایی که Ps4 دارن اصلا هیچ جای نگرانی نیست چون اونا میتونن بودن خرید پلاس انلاین بازی کنند.

اما درباره Xbox باید بگم هنوز مشخص نشده است و باحالتر از همه به کسایی که در Ps4 بازی میکنند یک سری پک هایی ممکنه هدیه بدهد بازی.

Gulag

داشتم از فوق العاده بودن بازی میفتم که بلاخره رسیدیم به بخشی که دوسش دارم .بعد از مردن شما در نبرد ۱۵۰ نفره در یک زندانی قرار میگیرد اونجا یک محل استراحت برای شماست و یک شانس برای بازگشت به بازی شما و یک بازیکن دیگر به صورت ۱V1 با هم رقابت می کنید و امکان برنده به زمین نیز وجود دارد.

نکات بقا در پست بعد منتظر باشید .

برای دانلود بازی به لینک زیر مراجعه کنید.

https://us.shop.battle.net/en-us/product/call-of-duty-warzone?utm_campaign=marketing-global-warzonelaunch

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.