تاریخ انتشار بازی ترسناکThose Who Remain اعلام شد

در پی انتظارات فراوان بالاخره استودیوی Camel 101 به طور رسمی تاریخ نشر جدیدترین پروژه خود را در ژانری  ترسناک تحت عنوان Those Who Remain را اعلام کرد.

در ماه‌های پیش‌رو برای گیمرها و علاقه‌مندان به صنعت بازی‌های ویدیویی، روزهای شلوغ و هیجان‌انگیزی است. از انتشار بازی‌های جدید و بازسازی‌شده گرفته تا عرضه کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس. یکی از همین پروژه‌هایی که مدت‌ها پیش معرفی شد و قرار است طی ماه‌های آینده در دسترس علاقه‌مندان خود قرار گیرد، بازی ترسناک Those Who Remain است؛ در این اثر استودیوی Camel 101 با بهرهگیری از بازی‌های شاخص این سبک ازجمله سایلنت هیل (Silent Hill) تمام تلاش خود را برای برانگیختن حس ترس میان گیمرها در حین تجربه بازی کرده است.

بازی ترسناک Those Who Remain
بازی ترسناک Those Who Remain

البته  داستان Those Who Remain در یک شهر کوچک به‌نام Dormont جریان دارد. در ابتدا شخصیت اصلی بازی به‌نام ادوارد خود را در حال و هوایی بد می‌یابد که این اتفاقات نشات گرفته شده از اتفاقاتی است که در گذشته برای او افتاده است.

با اینکه به‌ظاهر با یک شهر و محیط آرامی طرف هستیم، اما این آرامش، در حقیقت به‌نوعی آرامش قبل از طوفان است؛ طوفانی که توسط نیرویی شیطانی که زیر سطح شهر در جریان است، رخ خواهد داد. در طول بازی شما باید تصمیماتی بگیرید که نتایج مستقیمی روی سرنوشت ادوارد خواهند گذاشت.

اما تیم سازنده پس از انتظارات فراوان، بالاخره به‌صورت رسمی تاریخ انتشار بازی Those Who Remain را اعلام کرد. بر این اساس کاربران پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و همچنین پی سی می‌توانند در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۵ می ۲۰۲۰) این بازی را تجربه کنند، در حالیکه نسخه نینتندو سوییچ بازی احتمالا با کمی تاخیر تا اواخر سال میلادی در دسترس علاقه‌مندان خود قرار خواهد گرفت.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.