جف لاونس وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Ant-Man ۳ (مرد مورچه ای۳) را بر عهده گرفت

 

بعد از ماه آبان بود که مشخص شد پیتون رید، کارگردان دو قسمت اول فیلم Ant-Man (مرد مورچه‌ای)، برای کارگردانی قسمت سوم این مجموعه باز خواهد گشت.
اکنون هم  نویسنده فیلمنامه این فیلم قهرمانی از دنیای سینمایی مارول مشخص شده است. طبق خبری که هالیوودریپورتر منتشر کرده، جف لاونس وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Ant-Man 3 (مرد مورچه ای۳) را بر عهده گرفته است.
مرد مورچه ای
مرد مورچه ای

لاونس بیشتر به‌عنوان نویسنده و تهیه‌کننده سریال Rick and Morty (ریک و مورتی) شناخته می‌شود که وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت چهارم از فصل چهارم این انیمیشن سریالی را بر عهده داشته است.

قابل انتظار است که در فیلم Ant-Man 3 شاهد بازگشت پل راد، بازیگر نقش اسکات لنگ ملقب به مرد مورچه ای و همچنین اوانجلین لیلی، بازیگر نقش هوپ پیم ملقب به واسپ باشیم.

پل راد، بازیگر نقش اسکات لنگ ملقب به مرد مورچه ای
پل راد، بازیگر نقش اسکات لنگ ملقب به مرد مورچه ای
اوانجلین لیلی، بازیگر نقش هوپ پیم ملقب به واسپ
اوانجلین لیلی، بازیگر نقش هوپ پیم ملقب به واسپ

مارول هنوز به‌صورت رسمی ساخت قسمت سوم فیلم Ant-Man را تایید نکرده و این پروژه هنوز در مرحله نوشتن فیلمنامه است، اما پیش از این گفته شده بود که مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم احتمالا از اواخر سال ۲۰۲۰ یا نیمه اول سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد که در حال حاضر گسترش ویروس کرونا باعث تغییرات گسترده در برنامه تولید و اکران فیلم‌های آینده و فاز چهارم دنیای سینمایی مارول شده است.

پیش بینی می‌شود که فیلم Ant-Man 3 در سال ۲۰۲۲ اکران شود، اما هنوز این موضوع تایید نشده و مارول نیز تاریخی را برای این فیلم اعلام نکرده است.

لاونس کارش را به‌عنوان یکی از نویسندگان برنامه Jimmy Kimmel Live آغاز کرد و در چندین فصل این برنامه محبوب حضور داشته و همچنین به‌عنوان نویسنده در مراسم امی سال ۲۰۱۶ و اسکار ۲۰۱۷ نیز نقش داشته است. از دیگر کارهای لاونس می‌توان به نوشتن فیلمنامه یک قسمت از سریال Miracle Workers (کارگران معجزه آسا) اشاره کرد.

البته لاونس سابقه همکاری با بخش کمیک مارول را نیز داشته و روی کمیک‌های شخصیت‌هایی چون اسپایدرمن، گروت و نوا کار کرده است.

فیلم Black Widow (بیوه سیاه)، فیلم بعدی دنیای سینمایی مارول است که این فیلم با چند ماه تاخیر به علت ویروس کرونا، اکنون برای اکران در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده‌ است.
فیلم Black Widow (بیوه سیاه)
فیلم Black Widow (بیوه سیاه)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.