قابلیت کراس پلی بر روی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در بازیHunt: Showdown اضافه می شود

 

شرکت Crytek اعلام کرده است که قابلیت محبوب کراس پلی یا همان بازی بین پلتفرمی قرار است به دو نسخه ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ اضافه شود.

بازی Hunt: Showdown پس از گذشت مراحل بسیار طولانی و سخت توسعه، سال گذشته توسط شرکت Crytek برای پی سی و ایکس باکس وان منتشر شد و پس از گذشت مدت کوتاهی نیز برای پلی استیشن ۴ عرضه شد. برای این بازی که تمرکزش روی بخش چندنفره و نبردهای بازیکن در مقابل بازیکن یا PvP است، وجود قابلیت کراس پلی یا بازی بین پلتفرمی یک ضرورت است.

بازی Hunt: Showdown
بازی Hunt: Showdown

شرکت Crytek در گذشته هم اشاره کرده بودکه اضافه کردن این قابلیت به نسخه‌های کنسولی بازی Hunt Showdown اولویت آن‌ها است و اخیرا نیز در ردیت دوباره روی این اولویت تاکید کرده‌اند. این تاکید در پاسخ به سوال شخصی بود که پرسیده بود چه زمانی قرار است این قابلیت به بازی اضافه شود؟ کرایتک هم در جواب نوشته بود :

در حال حاضر مشغول کار کردن روی ویژگی کراس پلی بین نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ بازی هستیم و در اسرع وقت آن را ارائه خواهیم داد. منظور ما از اسرع وقت احتمالا در هفته‌های آتی است؛ چراکه این ویژگی در کنار رفع ایرادات بازی از مهم‌ترین مواردی هستند که باید در این بازی اعمال شوند.

بازی Hunt: Showdown
بازی Hunt: Showdown

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.