معرفی بازیLights On

در معرفی بازی موبایل، به سراغ بازی Lights On رفتیم که در آن شما باید با حل کردن پازل‌های جدید، برق و روشنایی را به آزمایشگاه بازگردانید.

بازی‌ای که در این قسمت قصد معرفی آن را داریم، بازی موبایل Lights On است که سبکی پازلی و البته فکری دارد.
بازی Lights On کاملا رایگان است و حجمی بالغ بر ۲۶۰ مگابایت دارد.

این بازی توسط استودیو بازی‌سازی Funky Panda ساخته شده است. این استودیو ساخت بازی‌های دیگری به نام Monster Mountain ،Tap Jumpers و همچنین Idle Alpaca Tycoon را در رزومه کاری خود دارد.

بازی  Lights On
بازی  Lights On

لازم به ذکر است که این بازی با درجه سنی PEGI 3 منتشر شده و برای افراد بالای ۴ سال مناسب است.

این بازی برای هر روزی که وارد آن می‌شوید، جایزه‌ای را برایتان در نظر گرفته؛ برای همین سعی کنید هر روز از آن استفاده کنید تا جایزه جذاب خود را دریافت کنید.

شما در این بازی اندروید و آیفون به یک آزمایشگاه وارد می‌شوید که تاریکی بزرگ و ترسناکی تمام برق آنجا را از بین برده است.

حال شما باید به صاحب این آزمایشگاه کمک کنید تا هرچه سریع‌تر برق را برگرداند وگرنه تمام تحقیقات و نتایج آزمایش‌هایش از بین می‌رود.

البته در ابتدا این بازی راحت به نظر برسد اما هرچه که جلوتر می‌روید، سخت‌تر می‌شود و موانع بیشتری مقابل شما قرار می‌گیرد.

بازی  Lights On
بازی  Lights On
در بازی اندروید Lights On شما باید با تکان دادن مکعب‌ها، راه را برای عبور برق باز کنید. البته به این موضوع توجه داشته باشید که باید با دقت حرکات خود را انجام دهید؛ زیرا به محض انجام یک حرکت اشتباه، لامپ‌های شما منفجر می‌شود و دیگر فرصت بازی کردن را از دست می‌دهید.

بعد از گذراندن چند مرحله، خود صاحب آزمایشگاه هم به کمک شما می‌آید و چند کمک محدود را در اختیارتان قرار می‌دهد.

البته از این کمک ها به دلیل محدود بودن باید بادقت وزمان مناسب استفاده کنید .

اگر شما در مدت زمان کم و با تعداد حرکات مناسبی مراحل را به پایان برسانید، می‌توانید جوایز بیشتری دریافت کنید.

بعد از گذراندن هر مرحله جایزه‌های مختلفی مانند تغییر نور جریان برق به شما تعلق می‌گیرد اما باز هم برای استفاده از آنها باید پولی را پرداخت کنید.
چیزی بیشتر از ۱۰۰۰ مرحله و پازل مختلف در بازی آیفون Lights On وجود دارد که قطعا تا مدت‌ها شما را به خودش جذب خواهد کرد.
بازی  Lights On
بازی  Lights On

لازم به ذکر است که این بازی به‌صورت عمودی در موبایل شما اجرا می‌شود. شما برای استفاده از این بازی به اینترنت نیاز ندارید اما اگر بخواهید به بخش‌های خاصی وارد شوید، باید اینترنت خود را متصل کنید.

همانند خیلی از بازی‌های رایگان دیگر، بازی آیفون Lights On هم بخش پرداخت درون برنامه‌ای دارد و شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی در نظر گرفته شده، از قابلیت‌ها و امکانات ویژه بازی استفاده کنید.

بازی موبایل Lights On در حال حاضر در اختیار کاربران سیستم‌عامل iOS و اندروید قرار دارد. شما می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان این بازی را از اپ استور و گوگل پلی خود دانلود کنید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.