منتشر کردن بیلد ۱۵۲۵۴٫۵۷۵ ویندوز ۱۰ موبایل

مایکروسافت  بیلد ۱۵۲۵۴٫۵۷۵ ویندوز ۱۰ موبایل را به تازگی منشر کرد .

ویندوز 10 مایکرو سافت

البته این بیلد مانند بقیه بروز رسانی ها که در سال ۲۰۱۹ برای این سیستم عامل  پخش شده بودند هیچ تغیر ی نکرده بود .

به روز رسانی ویندوز ۱۰ موبایل برای  دستگاه هایی مانند لومیا ۹۵۰یا لومیا ۶۵۰ است که در حال حاضر نسخه ۱۷۰۹ ای سیستم عامل را اجرا میکند .

در این به روز رسانی برخی از مشکلات امنیتی مثل مرور گر مایکروسافت و مشکلات بخش کرنل ویندوز ,بخش گرافیکی ,پلتفرم اپلیکیشن و فریمورک و…. رفع شده است .

البته دستگاه هایی که در حال حاضر از نسخه ۱۷۰۳ ویندوز ۱۰ موبایل استفاده  میکنند نمی توانند از این به روز رسانی جدید استفاده کنند.

طبق گفته بخش پشتیبانی ماکروسافت :

نسخه‌ی ۱۷۰۹ ویندوز ۱۰ موبایل در ۱۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۱۹ آذر ۱۳۹۸) به پایان خواهد رسید. دستگاه‌هایی که ویندوز ۱۰ موبایل و نسخه‌ی تجاری ویندوز ۱۰ موبایل را اجرا می‌کنند، از این به‌بعد به‌روزرسانی امنیتی و به‌روزرسانی‌های دیگر درزمینه‌ی محافظت دربرابر جدیدترین آسیب‌های امنیتی را دریافت نخواهند کرد.

طبق گفته ماکرو سافت  در مورد تغیرات بیلد۱۵۲۵۴٫۵۷۵ به کاربران یاد اوری کرد که نسخه ۱۷۰۳ ویندوز ۱۰ از ۱۰دستامبر از پشتیبانی این شرکت خارج میشود .

مو ضوع دیگر این است که تمامی گوشی های هوشمد از ۲۰۲۰ بروز رسانی ماهانه ی امنیتی را دریافت نمیکنند .

گروهی مستقل از توسعه دهندگان  برای پروژ لومیا ۹۵۰ ایکس ال  به روز رسانی از ویندوز ۱۰ آرم را منتشر کرده اند .البته به احتمال زیاد این پروژه  تا پایان سال مذکور پایداری لازم برای در دسترس قرار گرفتن کاربران عادی را پیدا میکند .

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.